এই সময়ত ভুলতেও টকাৰ লেনদেন নকৰিব, দুখীয়া হোৱাৰ আশংকা আছে।

Money Trasaction Vastu Tips: আমাৰ জীৱনত বাস্তু শাস্ত্ৰৰ অতি গুৰুত্ব আছে। কোৱা হয় যে যদি শাস্ত্ৰৰ মতে কামবোৰ কৰা হয় তেন্তে ইয়াৰ ফল যথেষ্ট শুভ আৰু ইতিবাচক হয়। একে সময়তে যেতিয়া বাস্তু শাস্ত্ৰৰ বিৰুদ্ধে কামবোৰ কৰা হয়, তেতিয়া ইয়াৰ ফলাফলো অতি নেতিবাচক হয়। প্ৰায় প্ৰতিটো সমস্যাৰ সমাধান বাস্তু শাস্ত্ৰত দিয়া হৈছে আৰু কোনটো কাম কোন ধৰণে আৰু কি সময়ত কৰিব লাগে সেই কথাও কোৱা হৈছে। বহুত টকাৰে লেনদেন কৰা সেইসকল লোকৰ বাবে আজিৰ কাহিনীটো অতি উপযোগী হ’বলৈ গৈ আছে। আজি বাস্তু শাস্ত্ৰৰ মতে আমি আপোনালোকক ক’ম যে যদি আপুনি ধনৰ লেনদেন কৰি আছে তেন্তে কোনটো সময় ইয়াৰ বাবে সৰ্বোত্তম বুলি প্ৰমাণিত হ’ব পাৰে। গতিকে আমাক জনাওক।

এই সময়ত ভুলকৈও টকাৰ লেনদেন নকৰিব

যদি আপুনি সন্ধিয়া টকাৰ লেনদেন কৰে তেন্তে আপুনি সাৱধান হোৱাটো প্ৰয়োজন। ধনৰ লেনদেন সন্ধিয়া ভুলকৈও কৰিব নালাগে। এই সময়ত আপুনি কাকো ঋণ লোৱা বা দিব নালাগে। শাস্ত্ৰত সন্ধিয়া সময়ক ব্ৰহ্ম মুহুৰ্ত বুলি বৰ্ণনা কৰা হৈছে আৰু এই কাৰণেই এই সময়ত ধনৰ লেনদেন পৰিহাৰ কৰা উচিত।

সন্ধিয়া টকাৰ লেনদেন কিয় নহয়

শাস্ত্ৰ অনুযায়ী সন্ধ্যা সময়ক লক্ষ্মী দেৱীৰ বিচৰণ সময় বুলি জনা যায়। এই সময়ত যদি আপুনি কোনো ধৰণৰ ধনৰ লেনদেন কৰে তেন্তে দেৱী লক্ষ্মীয়ে আপোনাৰ ওপৰত খং উঠে। ইয়াৰ বাবেই আপুনি জীৱনত আৰ্থিক সংকটৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হয়। ব্ৰহ্ম যুগতো এনেকুৱা কিবা এটা ঘটে। এই সময়ত সকলো দেৱ-দেৱীক পূজা কৰাৰ সময় আৰু এই সময়ছোৱাত যদি আপুনি যিকোনো ধৰণৰ ধন সম্পৰ্কীয় লেনদেন কৰে তেন্তে আপুনি গোটেই জীৱন আৰ্থিক সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হয়। এনে কৰিলে আপোনাৰ অগ্ৰগতিও বন্ধ হৈ যায়।

এই সময়ত টকাৰ লেনদেন কৰক

যদি আপুনি ধনৰ লেনদেন কৰে, তেন্তে ইয়াৰ বাবে সৰ্বোত্তম সময় বুলি কোৱা হয় ৰাতিপুৱা বা সূৰ্যাস্তৰ আগতে। বাস্তু শাস্ত্ৰত এই সময়খিনি ধনৰ লেনদেনৰ বাবে আটাইতকৈ উপযুক্ত সময় বুলি কোৱা হৈছে।

Leave a Comment