সপোনত নিজৰ বিয়া হোৱা দেখাটো শুভ নে অশুভ? জানক সপোন শাস্ত্ৰই কি কয়

Dream Shastra: সপোন বিজ্ঞানৰ মতে এজন ব্যক্তিৰ সপোনে তেওঁৰ বাস্তৱ জীৱনৰ লগত জড়িত কোনো ঘটনাৰ ইংগিত দিয়ে। এই লক্ষণসমূহ শুভ বা অশুভ হ’ব পাৰে। বহুতো অবিবাহিত ল’ৰা-ছোৱালীয়েও বিবাহৰ সপোন বাস্তৱায়িত হোৱা দেখি বিভিন্ন ধৰণৰ পূজা আৰু উপবাস পালন কৰে। যাৰ বাবে তেওঁলোকৰ মনলৈ অহা বিবাহৰ চিন্তাবোৰ তেওঁলোকৰ সপোনতো দেখা দিবলৈ আৰম্ভ কৰে।

আপোনালোকক কওঁ যে সপোন বিজ্ঞানৰ মতে সপোনত নিজৰ বিবাহৰ লগত জড়িত পৰিঘটনা দেখিলে বেলেগ বেলেগ কথাৰ ইংগিত পোৱা যায়। ই এজন ব্যক্তিৰ জীৱনৰ লগত জড়িত শুভ আৰু অশুভ উভয় ঘটনাৰ ইংগিত দিয়ে। সপোন বিজ্ঞান অনুযায়ী নিজৰ বিয়াৰ সপোনৰ বিভিন্ন চিন বিতংভাৱে জনাওক।

নিজকে বিয়া কৰাই থকা দেখা

কওঁ যে সপোন বিজ্ঞানৰ মতে সপোনত নিজৰ বিবাহ দেখিলে এক অশুভ লক্ষণৰ ইংগিত পোৱা যায়। ইয়াৰ ফলত সেই ব্যক্তিজনৰ জীৱনত বহু সমস্যাৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে, তেওঁ কাম কৰা কৰ্মক্ষেত্ৰত তেওঁৰ সন্মানো হ্ৰাস পাব পাৰে।

বিয়া হৈ থকাৰ পাছতো দ্বিতীয়বাৰৰ বাবে বিয়া হোৱা দেখা

সপোন বিজ্ঞানৰ মতে যদি কোনো ব্যক্তিয়ে বিয়া হৈ সপোনত দ্বিতীয়বাৰৰ বাবে বিয়া হোৱা দেখিছে, তেন্তে ই বৈবাহিক জীৱনত বহু ধৰণৰ সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে।

৩০ বছৰৰ পাছত এই ডাঙৰ ৰাজযোগ এই ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে ভাগ্যৱান বুলি প্ৰমাণিত হ’ব, ভাগ্যৰ সৈতে তেওঁলোকে ব্যৱসায়ত ওখকৈ উৰি যাব।

বন্ধুৰ বিয়া চাই থকা

যদি কোনো ব্যক্তিয়ে তেওঁৰ কোনোবা বন্ধুৱে বিয়া হোৱা দেখিছে, তেন্তে অতি সোনকালে তেওঁৰ কামত কিছু বাধা আহিব, যাৰ ফলত বহু ধৰণৰ মানসিক সমস্যাৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে।

নিজৰ বিয়াৰ শোভাযাত্ৰা দেখা

কোনো ব্যক্তিয়ে যদি নিজৰ বিয়াৰ শোভাযাত্ৰা দেখে তেন্তে তেওঁৰ সন্মান আৰু সন্মান বাঢ়িব। ইয়াৰ বাহিৰেও তেওঁলোকে ডাঙৰ মানুহৰ লগত সম্পৰ্ক গঢ়ি তুলিব পাৰে।

আত্মীয়ৰ বিয়া দেখা

কোনো এজন ব্যক্তিয়ে যদি নিজৰ কোনোবা আত্মীয়ৰ বিয়া হোৱা দেখিছে তেন্তে তেওঁৰ আত্মবিশ্বাস বাঢ়ি যায় আৰু তেওঁ ভৱিষ্যতৰ বাবে ভাল পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে।

বিয়াৰ সাজ পিন্ধি নিজকে দেখা

যদি কোনো ব্যক্তিয়ে সপোনত বিয়াৰ সাজ পিন্ধি নিজকে দেখে, তেন্তে সেয়া তেওঁৰ বিবাহিত জীৱনত বহুত সুখ আহিব বুলি লক্ষণ।

(অস্বীকাৰ: ইয়াত দিয়া তথ্যসমূহ সাধাৰণ বিশ্বাস আৰু তথ্যৰ ওপৰত ভিত্তি কৰি দিয়া হৈছে। NewsLiner Assam-এ এই কথা নিশ্চিত কৰা নাই।)

Leave a Comment