২০২৪ চনৰ ১ মে’ৰ পৰা এই ৰাশিৰ ভাগ্য সলনি হ’ব, বৃহস্পতিৰ ট্ৰেনজিটে ধন আৰু সন্মান দিব।

বৈদিক জ্যোতিষৰ মতে ২০২৪ চনৰ ১ মে’ তাৰিখে দুপৰীয়া ২:২৯ বজাত ভগৱান বৃহস্পতি বৃহস্পতি ৰাশিত প্ৰৱেশ কৰিব। ২০২৫ চনৰ ১৪ মে’লৈকে বৃহস্পতি এই ৰাশিত থাকিব। কওঁ যে বৃষ ৰাশি হৈছে শুক্ৰ গ্ৰহৰ ৰাশি। এনে পৰিস্থিতিত শুক্ৰ ৰাশিত বৃহস্পতি অহাটোৱে এই ৰাশিবোৰক বহুত উপকাৰ দিবলৈ গৈ আছে।

বৈদিক জ্যোতিষত বৃহস্পতিক সন্মান, ধন-সম্পত্তি, ৰাজনীতি আৰু সন্তানৰ বাবে দায়বদ্ধ গ্ৰহ বুলি কোৱা হৈছে। যিসকলে প্ৰায় ১ বছৰ এটা ৰাশিত থাকে আৰু একেটা ৰাশিত বৃহস্পতিৰ প্ৰৱেশ ১২ বছৰৰ পিছতহে পুনৰ আহে। এইবাৰ বৃহস্পতিৰ দ্বাৰা আশীৰ্বাদ দিয়া ৰাশিসমূহ তলত দিয়া ধৰণৰ।

বৃষ ৰাশি

বৃহস্পতি তোমাক উপকাৰ দিবলৈ আহি আছে। কেৰিয়াৰত সফলতা লাভ কৰিব আৰু বহু পুৰণি সমস্যাৰ পৰা মুক্তি পাব। এই সময় আপোনাৰ বাবে ভাগ্যৱান হ’ব আৰু আপোনাৰ সিদ্ধান্তই ভৱিষ্যতে আপোনাৰ বাবে নতুন কৃতিত্ব কঢ়িয়াই আনিব। এইটোৱেই হ’ব আৰ্থিক লাভৰ বাবে বিনিয়োগ কৰাৰ উপযুক্ত সময় আৰু স্বাস্থ্যও ভাল হ’ব।

মিথুন ৰাশি

বৃহস্পতিয়ে আপোনাক শিক্ষাৰ ক্ষেত্ৰত সফলতা দিব পাৰে। গৱেষণামূলক কামত নিয়োজিত লোকসকলে লাভৱান হ’ব। আপোনাৰ কাৰ্যালয়ৰ জ্যেষ্ঠসকলে আপোনাক সহায় কৰিব আৰু আপোনাৰ কামৰ শলাগ ল’ব। আৰ্থিক অৱস্থাৰ উন্নতি হ’ব আৰু বৈবাহিক সুখো পাব। আপুনি হয়তো কোনো বিশেষ ব্যক্তিক লগ পাব পাৰে, যিটো অদূৰ ভৱিষ্যতে লাভজনক হ’ব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি

বৃহস্পতিৰ ট্ৰেনজিটে আপোনাৰ বাবে মে’ মাহটো ভাগ্যৱান কৰি তুলিব। উপাৰ্জনৰ নতুন উৎসৰ লগতে ব্যৱসায়ত বৃহৎ লাভ হ’ব। ষ্টক মাৰ্কেটৰ পৰা দূৰত্ব বজাই ৰাখক আৰু নিজৰ কেৰিয়াৰত মনোনিৱেশ কৰক। এই সময় কেৰিয়াৰৰ ক্ষেত্ৰত অতি শক্তিশালী হ’বলৈ গৈ আছে। আপুনি আপোনাৰ কষ্টৰ ফল লাভ কৰিব আৰু আপোনাৰ কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাৰ প্ৰশংসা হ’ব। এই সময় প্ৰেম জীৱনৰ বাবেও সুখকৰ হ’ব।

এই লেখাটোৰ বিষয়ে আপোনাৰ মতামত কমেণ্ট কৰি জনাওক। লগতে, যদি আপুনি এই লেখাটো ভাল পাইছে তেন্তে ইয়াক শ্বেয়াৰ কৰক আৰু আন অনুৰূপ লেখা পঢ়িবলৈ NewsLiner Assam ফেচবুক পেজটো LIke আৰু Follow কৰি আমাৰ সৈতে সংযুক্ত হৈ থাকক।

Leave a Comment