আজিৰ পৰা ১ বছৰলৈ এইসকল লোকৰ ওপৰত পৰিব কুবেৰৰ আশীৰ্বাদৰ বৰষুণ, এই ডাঙৰ পৰিৱৰ্তনে কৰিব আপোনাক ধনী

Guru Gochar 2024: আজি ১ মে’ত বছৰৰ আটাইতকৈ ডাঙৰ ট্ৰেনজিট বৃহস্পতিৰ ট্ৰেনজিট চলি আছে। কেলেণ্ডাৰ অনুসৰি ১ মে’ৰ নিশা ১২:৫৯ বজাত হ’ব। বৃহস্পতি মেষ ৰাশিৰ পৰা ওলাই গৈ বৃষ ৰাশিত প্ৰৱেশ কৰিব। বৃহস্পতিৰ ট্ৰেনজিট এক বৃহৎ জ্যোতিষৰ পৰিঘটনা। ইয়াৰ প্ৰভাৱ ১২টা ৰাশিৰ সকলো ৰাশিৰ ওপৰত পৰে। বৃহস্পতি ৰাশিত বৃহস্পতিৰ ট্ৰেনজিটেও মেষ ৰাশিৰ পৰা মীন ৰাশিলৈকে সকলো ৰাশিৰ ওপৰত প্ৰভাৱ পেলাব। ৪ টা ৰাশিৰ বাবে ই অতি উপকাৰী। বৃহস্পতি ১ বছৰ বৃষ ৰাশিত থাকিব। ইফালে ১২ জুনত ৰোহিনী নক্ষত্ৰত ট্ৰেনজিট হ’ব। ইয়াৰ পিছত ৯ অক্টোবৰত ৰেট্ৰ’গ্ৰেড আৰু ৪ ফেব্ৰুৱাৰী, ২০২৫ত প্ৰত্যক্ষ হ’ব। ইয়াৰ পিছত অহা বছৰ ২০২৫ চনৰ ১৪ মে’ত বৃহস্পতি মিথুন ৰাশিত ট্ৰেনজিট হ’ব। তেতিয়ালৈকে বৃহস্পতি গ্ৰহৰ দ্বাৰা কোনবোৰ ৪ ৰাশিৰ আশীৰ্বাদ পাব জানো।

মেষ ৰাশিঃ বৃহস্পতি মেষ ৰাশ ত্যাগ কৰি বৃষ ৰাশিত প্ৰৱেশ কৰিছে। যাওঁতে বৃহস্পতি গ্ৰহই মেষ ৰাশিৰ লোকক যথেষ্ট উপকাৰ দিব পাৰে। এই লোকসকলে কেৱল সফলতা লাভ কৰাই নহয়, বৃহৎ আৰ্থিক লাভও লাভ কৰিব। টকা উপাৰ্জনৰ নতুন উপায়ৰ সৃষ্টি হ’ব। ভাগ্য আপোনাৰ পক্ষত থাকিব।

কৰ্কট ৰাশিঃ বৃহস্পতি ৰাশিৰ পৰিৱৰ্তনে কৰ্কট ৰাশিৰ লোককো উপকৃত কৰিব। যিয়েই নহওক, বৃহস্পতি এই লোকসকলৰ প্ৰতি দয়ালু হৈয়েই আছে। একে সময়তে আগন্তুক ১ বছৰলৈ বৃহস্পতি গ্ৰহই কৰ্কট ৰাশিৰ লোকৰ আয় বৃদ্ধি কৰিব। ইয়াৰ উপৰিও নতুন উৎসৰ পৰাও ধন উপলব্ধ হ’ব। প্ৰতিটো ক্ষেত্ৰতে সফলতা লাভ কৰিব।

সিংহ ৰাশিঃ দেৱগুৰু বৃহস্পতিৰ ট্ৰেনজিট সিংহ ৰাশিৰ লোকৰ বাবে অতি উত্তম হ’ব। আপুনি আপোনাৰ কেৰিয়াৰত ডাঙৰ সফলতা লাভ কৰিব। সেই কামটো হয়তো এনেকুৱা হ’ব পাৰে যাৰ বাবে আপুনি বহুদিন অপেক্ষা কৰি আছিল। প্ৰমোচন আৰু আকাংক্ষিত ট্ৰেন্সফাৰ লাভ কৰিব পাৰিব। নিবনুৱা সকলে কৰ্মসংস্থাপন লাভ কৰিব। আৰ্থিক লাভৰ সম্ভাৱনা আছে।

কন্যা ৰাশিঃ বৃহস্পতিৰ ট্ৰেনজিট কন্যা ৰাশিৰ লোকৰ বাবে আচৰিত হ’ব। এইসকল লোকৰ প্ৰতিটো খোজতে তেওঁলোকৰ পক্ষত ভাগ্য থাকিব। বেয়া কামো হ’ব পাৰে। ক’ৰবাৰ পৰা অভাৱনীয় আৰ্থিক লাভ হ’ব পাৰে। অৱশ্যে খৰচো বৃদ্ধি পাব। কিন্তু আপোনাৰ কোনো সমস্যা নহ’ব। কেৰিয়াৰৰ বাবে সময় ভাল।

(অস্বীকাৰ: ইয়াত দিয়া তথ্যসমূহ সাধাৰণ বিশ্বাস আৰু তথ্যৰ ওপৰত ভিত্তি কৰি দিয়া হৈছে। AxomInfo-এ এই কথা নিশ্চিত নকৰে।)

এই লেখাটোৰ বিষয়ে আপোনাৰ মতামত কমেণ্ট কৰি জনাওক। লগতে, যদি আপুনি এই লেখাটো ভাল পাইছে তেন্তে ইয়াক শ্বেয়াৰ কৰক আৰু আন অনুৰূপ লেখা পঢ়িবলৈ NewsLiner Assam ফেচবুক পেজটো LIke আৰু Follow কৰি আমাৰ সৈতে সংযুক্ত হৈ থাকক।

Leave a Comment