মে’ মাহৰ পৰা এই ৪টা ৰাশিৰ বাবে সোণালী সময়! শুভকামনা – অপৰিসীম আৰ্থিক লাভ শক্তিশালী লক্ষণ।

জ্যোতিষৰ মতে প্ৰতিটো গ্ৰহই নিৰ্দিষ্ট সময়ৰ পিছত এটা ৰাশিৰ পৰা আন এটা ৰাশিত প্ৰৱেশ কৰে আৰু এই সময়ছোৱাত যদি ২ বা তাতকৈ অধিক গ্ৰহ এটা ৰাশিত প্ৰৱেশ কৰে তেন্তে ৰাজযোগ বা বিৰল সংমিশ্ৰণ গঠন হয়। তেনে এক কাকতলীয়া কাণ্ড হ’বলৈ গৈ আছে মেষ ৰাশিত বুধ-শুকুৰ আৰু মে’-জুন মাহত বৃষ ৰাশিৰ সংযোগ। বৰ্তমান সুখ, ধন-সম্পত্তি আৰু মহিমাৰ কাৰক মেষ ৰাশিত অৱস্থিত সেই একেটা গ্ৰহ বুধ, গ্ৰহৰ ৰাজকুমাৰেও ১০ মে’ত মেষ ৰাশিত ট্ৰেনজিট কৰিব, এনে পৰিস্থিতিত আগমনৰ বাবে লক্ষ্মী নাৰায়ণ ৰাজযোগ গঠন হ’ব মেষ ৰাশিত দুয়োটা গ্ৰহৰ, যিটো ৪ ৰাশিৰ বাবে হ’ব ই অতি শুভ বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। আমি জানো আঁহক সেই তিনিটা ৰাশি কোন কোন…

৪টা ৰাশিৰ বাবে ৰাজযোগ ভাগ্যৱান বুলি প্ৰমাণিত হ’ব

মিথুন ৰাশিঃ বুধ শুক্ৰ আৰু লক্ষ্মী নাৰায়ণ ৰাজ্যই জনসাধাৰণৰ বাবে ফলপ্ৰসূ বুলি প্ৰমাণিত হ’ব পাৰে। আয় বৃদ্ধি হ’ব আৰু আয়ৰ নতুন উৎসৰ সৃষ্টি হ’ব। ব্যৱসায়ীসকলে হয়তো আৰ্থিক লাভৱান হ’ব পাৰে। বিনিয়োগৰ পৰা লাভ হ’ব পাৰে। ষ্টক মাৰ্কেট, বেটিং আৰু লটাৰীত ভাল লাভ পাব পাৰে। ব্যৱসায়ীসকলে মে’ মাহত কিছু ভাল খবৰ পাব পাৰে। বিনিয়োগৰ বাবে সময় ভাল। আপোনাৰ সংগীৰ পৰা আপুনি সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন পাব।

মেষঃ শুক্ৰ বুধ সংযোজন আৰু লক্ষ্মী নাৰায়ণ ৰাজ্যযোগে জনসাধাৰণৰ বাবে ভাগ্যৱান বুলি প্ৰমাণিত হ’ব পাৰে। কেৰিয়াৰ উন্নতি আৰু ব্যৱসায়ত ধন বিনিয়োগৰ দ্বাৰা আপুনি সুবিধা লাভ কৰিব। বিবাহিত লোকৰ বৈবাহিক জীৱন এটা সুন্দৰ হ’ব। অবিবাহিত লোকৰ বাবে সম্পৰ্কৰ প্ৰস্তাৱ আহিব পাৰে। নিবনুৱাৰ বাবে চাকৰিৰ প্ৰস্তাৱ আহিব পাৰে। আপুনি নিজৰ পছন্দৰ চাকৰিটো পাব পাৰে। কৰ্মচাৰীয়ে পদোন্নতি আৰু দৰমহা বৃদ্ধিৰ সুবিধা লাভ কৰিব পাৰে। আয় বৃদ্ধি হ’ব আৰু নতুন উৎসৰ সৃষ্টি হ’ব যিয়ে আৰ্থিক অৱস্থা উন্নত কৰিব বৰ্তমান বৃহস্পতিও মেষ ৰাশিত অৱস্থিত, এনে পৰিস্থিতিত জনসাধাৰণেও বৃহস্পতিৰ আশীৰ্বাদ পাব।

তুলা ৰাশিঃ বুধ, শুক্ৰ আৰু লক্ষ্মী নাৰায়ণ ৰাজ্যৰ সংগম জনসাধাৰণৰ বাবে অতি ভাগ্যৱান বুলি প্ৰমাণিত হ’ব পাৰে। বুধ গ্ৰহৰ পৰা আশীৰ্বাদ পাব। এই সময়ছোৱাত কিছু ভাল খবৰ পোৱা যাব পাৰে। ধৰ্মীয় কাম-কাজৰ প্ৰতি আপোনাৰ আগ্ৰহ বাঢ়িব। কৰ্মক্ষেত্ৰতো পদোন্নতিৰ সম্ভাৱনা আছে। ব্যৱসায়ীসকলৰ বাবেও সময় ভাল হ’ব। যদি আপুনি বিনিয়োগ কৰাৰ কথা ভাবিছে তেন্তে ইয়াৰ বাবে সময় অনুকূল, আপুনি ভাল ফলাফল পাব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশিঃ শুক্ৰ, বুধ আৰু লক্ষ্মী নাৰায়ণ ৰাজযোগ থলুৱা লোকৰ বাবে অনুকূল বুলি প্ৰমাণিত হ’ব পাৰে। কৰ্ম-ব্যৱসায়ত ভাল অগ্ৰগতি লাভ কৰিব পাৰি। আৰ্থিকভাৱে শক্তিশালী হ’ব। নিবনুৱা লোকে এই সময়ত নতুন চাকৰি পাব পাৰে। ব্যৱসায়ীসকলে ভাল লাভ কৰিব পাৰে। পাৰিবাৰিক সম্পৰ্ক সুদৃঢ় হ’ব আৰ্থিক অৱস্থাৰ উন্নতি হ’ব, আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ পৰা সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন পাব। বৰ্তমান মীন ৰাশিত বুধ-শুকুৰ সংযোগ হৈছে, এনে পৰিস্থিতিত লক্ষ্মী নাৰায়ণ উপস্থিত থাকে, ইয়াৰ দ্বাৰাও জনসাধাৰণক বিশেষ উপকাৰ পোৱা যাব। বহিঃৰাজ্যলৈ সন্তান পঠোৱাৰ সপোন পূৰণ হ’ব পাৰে। এই সময়ছোৱাত বিনিয়োগে লাভৱান হ’ব। ৰাজনীতিত সক্ৰিয় লোকৰ বাবে সময় অনুকূল হ’ব।

লক্ষ্মী নাৰায়ণ ৰাজ্যযোগ কি?

জ্যোতিষত লক্ষ্মী নাৰায়ণ ৰাজ্যযোগক বিশেষ গুৰুত্ব দিয়া হৈছে, ইয়াক অতি শুভ বুলি গণ্য কৰা হয়। যিকোনো ৰাশিত যেতিয়া বুধ আৰু শুক্ৰ দুয়োটা গ্ৰহ একেলগে থাকে তেতিয়া লক্ষ্মী নাৰায়ণ যোগৰ সৃষ্টি হয় এই যোগৰ দ্বাৰা দেৱী লক্ষ্মীৰ আশীৰ্বাদৰ বৰষুণ হয়, ধন-শস্যৰ বৰষুণ হয়।

এই লেখাটোৰ বিষয়ে আপোনাৰ মতামত কমেণ্ট কৰি জনাওক। লগতে, যদি আপুনি এই লেখাটো ভাল পাইছে তেন্তে ইয়াক শ্বেয়াৰ কৰক আৰু আন অনুৰূপ লেখা পঢ়িবলৈ NewsLiner Assam ফেচবুক পেজটো LIke আৰু Follow কৰি আমাৰ সৈতে সংযুক্ত হৈ থাকক।

Leave a Comment