পুৱা এই ৬টা বস্তু দেখাটো শুভ বুলি কৰা হয় গণ্য, জাগ্ৰত কৰে আপোনাৰ ভাগ্য

Astro Tips: ৰাতিপুৱাৰ সময়ক অতি বিশেষ বুলি গণ্য কৰা হয়। বিশ্বাস কৰা হয় যে যদি ৰাতিপুৱা ভাল হয় তেন্তে গোটেই দিনটো ভাল হয়। আনহাতে, ৰাতিপুৱা কিবা বেয়া হ’লে গোটেই দিনটো বেয়া হৈ যায়। ধৰ্মীয় বিশ্বাস অনুসৰি যদি কিছুমান বিশেষ বস্তু ৰাতিপুৱা দেখা যায়, তেন্তে দিনটোৰ ভিতৰত কোনো সমস্যা বা সংকটৰ সন্মুখীন হ’ব নালাগে। আজি আমি আপোনালোকক এনেবোৰ কথা ক’ম যিবোৰ ৰাতিপুৱা দেখা গ’লে অতি শুভ বুলি গণ্য কৰা হয়। আমাক জনাওক।

ৰাতিপুৱা হাতৰ তলুৱালৈ চাওক

জ্যোতিষৰ মতে ৰাতিপুৱা সাৰ পোৱাৰ পিছত প্ৰথমে হাতৰ তলুৱালৈ চোৱা উচিত। বিশ্বাস অনুসৰি মাতৃ সৰস্বতীৰ লগতে ব্ৰহ্মা আৰু মাতৃ লক্ষ্মীও হাতত বাস কৰে। এনে কৰিলে সদায় সুখ, সমৃদ্ধি আৰু সৌভাগ্যৰ সৃষ্টি হয়।

১) বগা ফুল: ৰাতিপুৱা যদি বগা ফুল দেখা পায় তেন্তে ইয়াক শুভ বুলি গণ্য কৰা হয়। বিশ্বাস কৰা হয় যে এয়া দেৱী লক্ষ্মীৰ অবিৰত আশীৰ্বাদৰ চিন।

২) গৰু দেখা: ৰাতিপুৱা গৰু দেখা পালে ভাল লক্ষণ। অৰ্থাৎ সেইদিনা আপুনি হয়তো ডাঙৰ আৰ্থিক লাভ কৰিব পাৰে।

৩) চাফ-চিকুণ কৰা: ৰাতিপুৱা কোনোবাই ঝাড়ু দিয়া বা চাফাই কৰা দেখিলে তাৰ অৰ্থ হ’ল আপুনি কোনোবা ডাঙৰ সমস্যাৰ পৰা মুক্তি পাব পাৰে।

৪) চৰাইৰ চিঞৰ: ৰাতিপুৱা চৰাইৰ চিঞৰ-বাখৰ শুনিলে বা ধুনীয়া চৰাই দেখিলে তাৰ অৰ্থ হ’ল আপোনাৰ দিনটো বহুত ভালকৈ চলিব পাৰে। যদি আমি শাস্ত্ৰত বিশ্বাস কৰোঁ তেন্তে এয়া শুভ শংকা, কৰ্মত সফলতা লাভ কৰিব পাৰি।

৫) গাখীৰ বা গাখীৰৰ পৰা তৈয়াৰী সামগ্ৰী: যদি আপুনি ৰাতিপুৱা গাখীৰ বা গাখীৰৰ পৰা তৈয়াৰী সামগ্ৰী দেখা পায় তেন্তে ই এটা ভাল লক্ষণ। ইয়াৰ পৰা বুজা যায় যে ধনৰ দেৱী লক্ষ্মী দেৱীৰ আশীৰ্বাদ ৰৈ গৈছে।

(অস্বীকাৰ: ইয়াত দিয়া তথ্যসমূহ সাধাৰণ বিশ্বাস আৰু তথ্যৰ ওপৰত ভিত্তি কৰি দিয়া হৈছে। AI Digitalএ এই কথা নিশ্চিত কৰা নাই।)

এই লেখাটোৰ বিষয়ে আপোনাৰ মতামত কমেণ্ট কৰি জনাওক। লগতে, যদি আপুনি এই লেখাটো ভাল পাইছে তেন্তে ইয়াক শ্বেয়াৰ কৰক আৰু আন অনুৰূপ লেখা পঢ়িবলৈ NewsLiner Assam ফেচবুক পেজটো LIke আৰু Follow কৰি আমাৰ সৈতে সংযুক্ত হৈ থাকক।

Leave a Comment