কামত সফলতাৰ বাবে মঙলবাৰে কৰক এই প্ৰতিকাৰসমূহ, সম্পূৰ্ণ হ’ব আপোনাৰ স্থবিৰ কামবোৰ

Tuesday Upay: জ্যোতিষত সপ্তাহৰ সাত দিন অনুযায়ী কিছুমান বিশেষ প্ৰতিকাৰৰ পৰামৰ্শ দিয়া হৈছে। বিশ্বাস কৰা হয় যে দৈনিক এই প্ৰতিকাৰসমূহ চেষ্টা কৰিলে এজন ব্যক্তিৰ জীৱনৰ সকলো সমস্যা নোহোৱা হ’বলৈ আৰম্ভ কৰে। একেদৰে জ্যোতিষতো মঙলবাৰে ল’বলগীয়া ব্যৱস্থাসমূহৰ বৰ্ণনা আছে। আজি আমি আপোনালোকক জ্যোতিষী ৰাধাকান্ত ভাটছে দিয়া তথ্যৰ আধাৰত এনে কিছুমান সমাধানৰ বিষয়ে জনাবলৈ ওলাইছো, যাৰ বাবে আপোনাৰ স্থবিৰ কামবোৰ সম্পূৰ্ণ হ’বলৈ আৰম্ভ কৰিব আৰু প্ৰতিটো কামতে সফলতা লাভ কৰিব।

কামত সফলতাৰ বাবে মঙলবাৰৰ টিপছ

মঙলবাৰটো হনুমানজীলৈ উৎসৰ্গা কৰা হৈছে। এনে অৱস্থাত মঙলবাৰে পাঁচখিলা পানত থোৱা তিলৰ লাডু ভগৱান হনুমানক অৰ্পণ কৰিব। এনে কৰিলে আপোনাৰ স্থবিৰতা হ্ৰাস পাবলৈ আৰম্ভ কৰিব।

মঙলবাৰে আপোনাৰ যি কাম বাকী আছে, সেই কাম কাগজ এখনত স্পষ্টকৈ লিখি হনুমান জী বা ভগৱান শ্ৰীৰামৰ সন্মুখত ৰাখক আৰু তাৰ পিছত ৫১ বাৰ ৰাম ৰক্ষা ষ্ট্ৰোত্ৰ আবৃত্তি কৰক।

মঙলবাৰে হনুমান জীক গুড় আগবঢ়াওক আৰু তেওঁক আগবঢ়োৱা গুড়ৰ অলপমান লৈ তাৰ পিছত আপোনাৰ কামত যাওক, ই নিশ্চিতভাৱে সেই কামত সফলতা লাভ কৰাত সহায় কৰিব।

মঙলবাৰে পানৰ মালা বনাই হনুমানজীক আগবঢ়াই দিব। ইয়াৰ বাহিৰেও পানত অক্ষত ছটিয়াই আপোনাৰ বাকী থকা কামৰ লগত জড়িত যিকোনো বস্তুৰ লগত ৰাখক।

মঙলবাৰে আপোনাৰ কাম সম্পূৰ্ণ হোৱাৰ বাবে প্ৰাৰ্থনা কৰক আৰু আৰ্তজনক খুৱাবলৈ বা কোনো দুখীয়া মানুহক সহায় কৰিবলৈ সংকল্প লওক। এনে কৰিলে আপোনাৰ কামৰ বাধাবোৰ আঁতৰি যাব।

মঙলবাৰে হনুমান জীক গোলাপ ফুল আগবঢ়াওক আৰু তাৰ পিছত সেই গোলাপ ফুলটো লগত লৈ যাওক যেতিয়া আপুনি আপোনাৰ যিকোনো কাম পূৰণ কৰিবলৈ ওলাইছে। আপোনাৰ কাম নিশ্চিতভাৱে বৃদ্ধি হ’বলৈ আৰম্ভ কৰিব।

এই লেখাটোৰ বিষয়ে আপোনাৰ মতামত কমেণ্ট কৰি জনাওক। লগতে, যদি আপুনি এই লেখাটো ভাল পাইছে তেন্তে ইয়াক শ্বেয়াৰ কৰক আৰু আন অনুৰূপ লেখা পঢ়িবলৈ NewsLiner Assam ফেচবুক পেজটো LIke আৰু Follow কৰি আমাৰ সৈতে সংযুক্ত হৈ থাকক।

Leave a Comment